>


23 Mar 2021

تقسم اوقات امتحان فاینل- دانشکده طب، شعبه برچی نیمه دوم 99

تاریخ امتحان ایام هفته شماره مضمون نام استاد سمستر تعداد محصلین ساعت برگزاری ناظرین
1400/01/07 شنبه 1 جلدی مرضیه کابلی 8 34 1:30-3:00 گروه A
2 گوش گلو محمد صابر نصیب 10 50 1:30-3:00
3 مطالعات اسلامی 6 محمد بشیر فهیمی 7 33 1:30-3:00
1400/01/11 چهارشنبه 4 پتالوژی 2 ذبیح الله اقبال 6 36 1:30-3:00 گروه A
5 طب روانی عصمت الله رسولی 10 53 1:30-3:00
6 داخله 4 احمد علی افضلی 8 21 1:30-3:00
1400/01/12 پنجشنبه 7 ثقافت اسلامی7 گل محمد فدایی 10 56 1:30-3:00 گروه B
8 داخله 3 سیف الله نیازی 7 36 1:30-3:00
1400/01/14 شنبه 9 پرازیتولوژی یاسین محمدی 5 38 1:30-3:00 گروه A
1400/01/15 یکشنبه 10 داخله 2 محمد آصف سیرت 6 38 1:30-3:00 گروه B
11 اروتوپیدی عزیز الله شفا 8 23 1:30-3:00
12 بیولوژی حجروی محمد عارف عطایی 1 40 1:30-3:00
13 آناتومی 2 شکریه احسانی 3 45 1:30-3:00
14 صحت عامه2 معصومه واعظی 4 38 1:30-3:00
1400/01/16 دوشنبه 15 ولادی 1 نسیمه حبیبی 7 38 1:30-3:00 گروه A
1400/01/17 سه شنبه 16 سایکولوژی حمید الله شریفی 3 50 1:30-3:00 گروه B
17 انگلیسی 1 مهدی یوسفی 1 43 1:30-3:00
18 جراحی اعصاب محمد کاظم مقصودی 10 52 1:30-3:00
1400/01/18 چهارشنبه 19 صحت عامه 4 معصومه واعظی 6 46 1:30-3:00 گروه A
20 بیوشیمی 2 سید حمید موسوی 4 29 1:30-3:00
21 فارماکولوژی 1 روح الله روئین 5 32 1:30-3:00
1400/01/19 پنجشنبه 22 مطالعات اسلامی 3 گل محمد فدایی 3 50 1:30-3:00 گروه B
23 صحت عامه 3 معصومه واعظی 5 35 1:30-3:00
24 جراحی 4 غلام رضارضا 8 20 1:30-3:00
1400/01/21 شنبه 25 ترمنولوژی حمیده فصیحی 1 42 1:30-3:00 گروه A
26 فزیولوژی3 حکیمه عبداللهی 4 38 1:30-3:00
27 احصائیه و تحقیق معصومه واعظی 5 38 1:30-3:00
28 امبریولوژی 1 حسین علی کاظمی 2 36 1:30-3:00
29 داخله 6 سید محمد نعیم فخری 10 55 1:30-3:00
1400/01/22 یکشنبه 30 جراحی3 غلام رضارضا 7 33 1:30-3:00 گروه B
1400/01/23 دوشنبه 31 کیمیا غیر عضوی عالیه محقق 1 38 1:30-3:00 گروه A
32 فارماکولوژی 2 روح الله روئین 6 44 1:30-3:00
33 مطالعات اسلامی 4 گل محمد فدایی 4 37 1:30-3:00
34 صحت عامه 5 معصومه واعظی 8 23 1:30-3:00
35 میکروبیولوژی 1 حمید الله راسخ 3 48 1:30-3:00
1400/01/24 سه شنبه 36 داخله 1 حسین علی ابراهیمی 5 31 1:30-3:00 گروه B
37 نسایی 2 نسیمه حبیبی 10 51 1:30-3:00
1400/01/25 چهارشنبه 38 پتالوژی 3 ذبیح الله اقبال 7 33 1:30-3:00 گروه A
39 ادبیات دری محمد رضا میرزایی 1 40 1:30-3:00
1400/01/26 پنجشنبه 40 ثقافت اسلامی1 محمد علی فطری 1 37 1:30-3:00 گروه B
41 ثقافت اسلامی 4 گل محمد فدایی 6 37 1:30-3:00
42 میکروبیولوژی 2 روح الله روئین 4 36 1:30-3:00
43 یورولوژی حفیظ الله ترگانی 8 26 1:30-3:00
44 تغذیه سید حمید موسوی 5 33 1:30-3:00
45 فزیولوژی2 حکیمه عبداللهی 3 47 1:30-3:00
46 آناتومی 1 شکریه احسانی 2 36 1:30-3:00
1400/01/28 شنبه 47 کیمیای عضوی عالیه محقق 1 41 1:30-3:00 گروه A
48 جراحی اطفال غلام حسین شفایی 10 52 1:30-3:00
1400/01/29 یکشنبه 49 بیولوژی مالیکولی سید حمید موسوی 2 38 1:30-3:00 گروه B
50 بیوشیمی 1 سید حمید موسوی 3 47 1:30-3:00
51 ایمونولوژی سید حمید موسوی 4 34 1:30-3:00
52 ولادی 1 نسیمه حبیبی 6 38 1:30-3:00
1400/01/30 دوشنبه 53 صحت عامه 1 معصومه واعظی 1 42 1:30-3:00 گروه A
54 انستیزی محمد شریف اوریا 8 17 1:30-3:00
55 پتالوژی 1 عبدالله راستین 5 33 1:30-3:00
56 صحت عامه 6 معصومه واعظی 10 55 1:30-3:00
1400/01/31 سه شنبه 57 انگلیسی 2 حسین احمدی 2 35 1:30-3:00 گروه B
58 انتانی و توبرکلوز محمد آصف سیرت 7 35 1:30-3:00
59 انگلیسی 3 حسین احمدی 3 48 1:30-3:00
1400/02/02 پنجشنبه 60 امبریولوژی 2 حسین علی کاظمی 3 50 1:30-3:00 گروه B
61 جراحی 1 محمد کاظم مقصودی 5 33 1:30-3:00
62 ولادی2 نسیمه حبیبی 8 22 1:30-3:00
63 آناتومی3 شکریه احسانی 4 38 1:30-3:00
64 جراحی 2 غلام حسین شفایی 6 40 1:30-3:00
65 بیوفزیک محمد علی سلطانی 1 40 1:30-3:00
1400/02/04 شنبه 66 داخله اطفال2 محمد عارف عطایی 10 55 1:30-3:00 گروه A
67 هستولوژی1 عباس علی رموزی 1 43 1:30-3:00
68 فزیولوژی 1 احمد علی افضلی 2 34 1:30-3:00
1400/02/05 یکشنبه 69 مطالعات اسلامی2 محمد بشیر فهیمی 2 32 1:30-3:00 گروه B
1400/02/06 دوشنبه 70 انستیزی 2 محمد شریف اوریا 7 37 1:30-3:00 گروه A
71 طب عدلی عبدالمنان پیغام 10 54 1:30-3:00
1400/02/09 پنجشنبه 72 هستولوژی 2 عباس علی رموزی 2 35 1:30-3:00 گروه B
73 توکسیکولوژی رضا فهیمی 10 54 1:30-3:00
74 جنتیک عباس علی رموزی 10 36 1:30-3:00

اشتراک گذاری :

0 0 vote
Article Rating

چاپ
1 Comment
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments


2021-05-06