>


7 Dec 2019

تقسیم اوقات امتحانات فاینال دانشکده طب سمستر خزانی 1398 شعبه برچی

ناظرین ساعت برگزاری تعداد سمستر نام استاد مضمون تاریخ ایام هفته شماره
گروه A 01:30-03:00 pm 75 دهم (A,B) عصمت الله رسولی طب روانی 1398/09/23 شنبه 1
70 هشتم(A,B) مرضیه کابلی جلدی
26 ششم ذبیح الله اقبال پتالوژی 2
45 پنجم معصومه واعظی صحت عامه 5
55 چهارم حمیدالله شریفی مطالعات اسلامی 4
56 دوم محمد عارف عطایی امبریولوژی 1
گروه A 01:30-03:00 pm 38 سوم شکریه احسانی آناتومی 2 1398/09/25 دوشنبه 2
گروه B 01:30-03:00 pm 56 دوم سید حمید موسوی بیولوژی مالیکولی 1398/09/26 سه شنبه 3
گروه A 01:30-03:00 pm 75 دهم (A,B) محمد صابر نصیب گوش و گلو 1398/09/27 چهارشنبه 4
26 ششم روح الله رویین فارموکولوژی 2
38 سوم محمد علی فطری مطالعات اسلامی 3
گروه B 01:30-03:00 pm 70 هشتم(A,B) غلام رضا رضا جراحی 4 1398/09/28 پنجشنبه 5
45 پنجم عبدالله راستین داخله 1
55 چهارم شکریه احسانی آناتومی 3
گروه A 01:30-03:00 pm 75 دهم (A,B) عبدالمنان پیغام طب عدلی 1398/09/30 شنبه 6
56 دوم محمد علی فطری مطالعات اسلامی 2
گروه B 01:30-03:00 pm 70 هشتم(A,B) معصومه واعظی صحت عامه 5 1398/10/01 یکشنبه 7
26 ششم محمد آصف سیرت داخله 2
45 پنجم معصومه واعظی روش تحقیق
گروه B 01:30-03:00 pm 26 ششم معصومه واعظی صحت عامه 4 1398/10/03 سه شنبه 8
55 چهارم حکیمه عبداللهی فزیولوژی 3
38 سوم حکیمه عبداللهی فزیولوژی 2
56 دوم عباس علی رموزی هستولوژی 2
گروه A 01:30-03:00 pm 75 دهم (A,B) محمد عارف عطایی داخله اطفال 2 1398/10/04 چهارشنبه 9
گروه B 01:30-03:00 pm 70 هشتم(A,B) محمد اکبر سدید یورولوژی 1398/10/05 پنجشنبه 10
گروه A 01:30-03:00 pm 75 دهم (A,B) سید محمد نعیم فخری داخله 6 1398/10/07 شنبه 11
26 ششم اباسین تاجملزی رادیولوژی 1
45 پنجم روح الله رویین فارموکولوژی 1
56 دوم احمد علی افضلی فزیولوژی 1
55 اول محمد علی سلطانی بیوفزیک
گروه B 01:30-03:00 pm 55 چهارم سید حمید موسوی بیوشیمی 2 1398/10/08 یکشنبه 12
38 سوم سید حمید موسوی بیوشیمی 1
گروه A 01:30-03:00 pm 55 اول محمد علی فطری مطالعات اسلامی 1 1398/10/09 دوشنبه 13
گروه B 01:30-03:00 pm 75 دهم (A,B) معصومه واعظی روش تحقیق 1398/10/10 سه شنبه 14
70 هشتم(A,B) عزیزالله شفا اورتپیدی
45 پنجم سید حمید موسوی تغذیه
56 دوم عبدالواحد شایق انگلیسی 2
گروه A 01:30-03:00 pm 26 ششم غلام رضا رضا جراحی 2 1398/10/11 چهارشنبه 15
38 سوم عبدالواحد شایق انگلیسی 3
گروه B 01:30-03:00 pm 26 ششم حمیدالله شریفی مطالعات اسلامی5 1398/10/12 پنجشنبه 16
55 چهارم سید حمید موسوی ایمونولوژی
55 اول نجیب الله فیضی ترمینولوژی
گروه A 01:30-03:00 pm 75 دهم (A,B) عبدالمنان پیغام توکسیکولوژی 1398/10/14 شنبه 17
56 دوم روح الله شرفیار آناتومی 1
55 اول عالیه محقق کیمیای غیر عضوی
گروه B 01:30-03:00 pm 70 هشتم(A,B) سیف الله نیازی داخله 4 1398/10/15 یکشنبه 18
38 سوم محمد عارف عطایی امبریولوژی 2
گروه A 01:30-03:00 pm 45 پنجم ذبیح الله اقبال پتالوژی 1 1398/10/16 دوشنبه 19
گروه B 01:30-03:00 pm 75 دهم (A,B) غلام حسین شفایی جراحی اطفال 1398/10/17 سه شنبه 20
56 دوم عباس علی رموزی جنتیک
55 اول محمد عارف عطایی بیولوژی حجروی
گروه A 01:30-03:00 pm 38 سوم حمیدالله شریفی سایکولوژی 1398/10/18 چهارشنبه 21
گروه B 01:30-03:00 pm 70 هشتم(A,B) محمد شریف اوریا انستیزی 1398/10/19 پنجشنبه 22
45 پنجم یاسین محمدی پرازیتولوژی
55 چهارم روح الله رویین میکروبیولوژی 2
55 اول عید محمد شیرزاد ادبیات دری
گروه A 01:30-03:00 pm 75 دهم (A,B) محمد کاظم مقصودی جراحی اعصاب 1398/10/21 شنبه 23
گروه B 01:30-03:00 pm 55 اول عالیه محقق کیمیای عضوی 1398/10/22 یکشنبه 24
گروه A 01:30-03:00 pm 70 هشتم(A,B) نسیمه حبیبی ولادی 2 1398/10/23 دوشنبه 25
45 پنجم محمد کاظم مقصودی جراحی 1
55 چهارم معصومه واعظی صحت عامه 2
38 سوم حمیدالله راسخ میکروبیولوژی 1
گروه B 01:30-03:00 pm 75 دهم (A,B) نسیمه حبیبی نسایی 2 1398/10/24 سه شنبه 26
گروه A 01:30-03:00 pm 55 اول عباس علی رموزی هستولوژی 1 1398/10/25 چهارشنبه 27
گروه A 01:30-03:00 pm 75 دهم (A,B) محمد عیسی جلال صحت عامه 6 1398/10/28 شنبه 28
55 اول عبدالواحد شایق انگلیسی 1
گروه A 01:30-03:00 pm 75 دهم (A,B) بشیر فهیمی مطالعات اسلامی 7 1398/10/30 دوشنبه 29
55 اول رضا فهیمی صحت عامه 1

اشتراک گذاری :

چاپ

Comment is not allowed



2021-06-13