>


23 Mar 2021

تقسیم اوقات امتحانات فاینل دانشکده طب –مرکز نیمه دوم  1399

 
تاریخ ایام هفته شماره مضمون نام استاد سمستر تعداد ساعت براگزاری ناظرین
07/01 /1400 شنبه 1 گوش و گلو صابرنصیب دهم 48 1:30-3:00 گروهB
2 اخلاق طبابت ابوذرمتقی نهم 45
08/01/1400 یکشنبه 3 صحت عامه5 محمدرضا حسینی هشتم 45 1:30-3:00 گروه A
09/01/1400 دوشنبه 4 داخله3 سیف الله نیازی هفتم 47 1:30-3:00 گروهB
10/01/1400  

سه شنبه

5 پتالوژ ی2 ذبیح الله اقبال ششم 48 1:30-3:00 گروه A
6 جراحی اعصاب کاظم مقصودی دهم 48
11/01/1400 چهارشنبه 7 نیورولوژی عصمت الله رسولی نهم 40 1:30-3:00 گروهB
12/01/1400 پنج شنبه 8 یورولوژی حفیظ الله ترگانی هشتم 45 1:30-3:00 گروه A
14/01/1400 شنبه 9 مطالعات اسلامی1 محمدعلی فطری اول 53 1:30-3:00 گروهB
10 مطالعات اسلامی3 محمدعلی فطری سوم 52
11 اناتومی3 حسن علیپناه چهارم 50
12 پتالوژی1 ذبیح الله اقبال پنجم 50
13 انتانی وتبرکلوز یاسین حکیمی هفتم 47
14 ACLS احمدعلی افضلی نهم 40
15 داخله6 محمدنعیم فخری دهم 48
15/01/1400 یکشنبه 16 انگلیسی1 حسین احمدی اول 53 1:30-3:00 گروه A
17 مطالعات اسلامی4 محمدعلی فطری چهارم 50
16/01/1400 دوشنبه 18 توکسیکولوژی رضا فهیمی دهم 48 1:30-3:00 گروهB
19 فارماکولوژی2 روح الله رویین ششم 48
20 جراحی1 کاظم مقصودی پنجم 50
21 انگلیسی3 حسین احمدی سوم 50
17/01/1400 سه شنبه 22 جلدی مرضیه کابلی هشتم 45 1:30-3:00 گروه A
23 تغذیه سیدحمیدموسوی پنجم 50
18/01/1400 چهارشنبه 24 داخله5 محمدنعیم فخری نهم 40 1:30-3:00 گروهB
25 رادیولوژی2 پرویزاقبال هفتم 47
26 ترمینولوژی حمیده فصیحی اول 53
19/01/1400 پنجشنبه 27 جراحی اطفال امان درمان دهم 48 1:30-3:00 گروه A
28 احصاییه معصومه واعظی پنجم 50
29 بیوشیمی2 سیدحمیدموسوی چهارم 50
30 اناتومی2 حسن علیپناه سوم 50
21/10/1400  شنبه 31 بیولوژی حجروی محمدعارف عطایی اول 53 1:30-3:00 گروهB
32 سایکولوژی حمیدالله شریفی سوم 50
33 صحت عامه2 محمدرضا حسینی چهارم 50
34 داخله2 محمداصف سیرت ششم 48
35 داخله4 احمدعلی افضلی هشتم 45
36 جراحی5 حسین علی سلطانفر نهم 40
22/01/1400 یکشنبه 37 بیولوژی مالیکولی سیدحمیدموسوی دوم 48 1:30-3:00 گروه A
38 داخله اطفال محمدعارف عطایی دهم 48
  ادبیات دری محمدرضا میرزایی اول 53
23/01/1400 دو شنبه 39 مایکروبیولوژی1 یاسین محمدی سوم 50 1:30-3:00 گروهB
40 داخله1 حسین علی ابراهیمی پنجم 50
41 جراحی3 حسین علی سلطانفر هفتم 47
42 نسایی1 نسیمه حبیبی نهم 40
24/01/1400 سه شنبه 43 کیمیای عضوی عالیه محقق اول 53 1:30-3:00 گروه A
44 امیونولوژی سیدحمیدموسوی چهارم 50
25/01/1400 چهار شنبه 45 طب عدلی عبدالمنان پیغام دهم 48 1:30-3:00 گروهB
46 جراحی4 ویداصفر هشتم 45
26/01/1400 پنجشنبه 47 کیمیای غیرعضوی ابوالحسن محمدی اول 53 1:30-3:00 گروه A
48 اناتومی1 شکریه احسانی دوم 48
49 امبریولوژی2 اصف سیرت سوم 50
50 صحت عامه3 معصومه واعظی پنجم 50
51 جراحی2 امان درمان ششم 48
28/01/1400 شنبه 52 بیوفزیک فاطمه جعفری اول 53 1:30-3:00 گروهB
53 پتالوژی3 ذبیح الله اقبال هفتم 47
54 ارتوپیدی عزیزالله شفا هشتم 45
55 چشم اصف نصیب نهم 40
56 امراض روانی عصمت الله رسولی دهم 48
29/01/1400 یکشنبه 57 جنتیک عباس علی رموزی دوم 48 1:30-3:00 گروه A
58 بیوشیمی1 سیدحمیدموسوی سوم 50
59 میکروبیولوژی2 یاسین محمدی چهارم 50
30/01/1400 دوشنبه 60 صحت عامه1 معصومه واعظی اول 53 1:30-3:00 گروهB
61 رادیولوژی1 پرویزاقبال ششم 48
62 انستیزی شریف اوریا هشتم 45
63 مطالعات اسلامی7 محمدعلی فطری دهم 48
31/01/1400 سه شنبه 64 فارماکولوژی1 روح الله رویین پنجم 50 1:30-3:00 گروه A
65 ولادی1 نسیمه حبیبی هفتم 47
01/02/1400

 

چهارشنبه 66 صحت عامه1 معصومه واعظی اول 53 1:30-3:00 گروهB
67 امبریولوژی1 اصف سیرت دوم 48
68 صحت عامه4 معصومه واعظی ششم 48
02/02/1400 پنجشنبه 69 هستولوژی1 عباس علی رموزی اول 53 1:30-3:00 گروه A
70 فزیولوژی1 حسین علی ابراهیمی دوم 48
71 فزیولوژی2 حکیمه عبداللهی سوم 50
72 مطالعات اسلامی5 محمدعلی فطری ششم 48
73 پرازیتولوژی یاسین محمدی پنجم 50
74 فزیولوژی3 حکیمه عبداللهی چهارم 50 3:00-4:30 گروه A
75 مطالعات اسلامی6 محمدعلی فطری هفتم 47
76 ولادی2 نسیمه حبیبی هشتم 45
77 داخله اطفال احمدعلی افضلی نهم 40
78 صحت عامه6 معصومه واعظی دهم 48
04/02/1400 شنبه 79 نسایی2 نسیمه حبیبی دهم 48 1:30-3:00 گروه A
05/02/1400 یکشنبه 80 انگلیسی2 حسین احمدی دوم 48 1:30-3:00 گروه A
08/02/1400 چهارشنبه 81 جنتیک عباس علی رموزی دوم 48 1:30-3:00 گروهB
11/02/1400 شنبه 82 هستولوژی2 عباس علی رموزی دوم 48 1:30-3:00 گروه A

 

 

 

اشتراک گذاری :

0 0 vote
Article Rating

چاپ
1 Comment
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments


2021-05-06