>


7 Dec 2019

تقسیم اوقات امتحانات فاینل دانشکده طب –مرکز نیمه دوم  1398

ایام هفته شماره مضمون نام استاد سمستر تعداد ساعت براگزاری ناظرین
23/09 /1398 شنبه

 

1 مطالعات اسلامی3 فطری سوم 55 1:30-3:00 گروهB
2 ایمونولوژی موسوی چهارم 45
3 رادیولوژی2 تاجملزی هفتم 28
4 اورتوپیدی شفا هشتم 40
24/09/1398 یکشنبه 5 اناتومی1 علیپناه دوم 47 1:30-3:00 گروه A
6 مطالعات اسلامی5 فطری ششم 45
25/09/1398 دوشنبه 7 پتالوژی1 اقبال پنجم 36 1:30-3:00 گروهB
26/09/1398 سه شنبه 8 مطالعات اسلامی6 فطری هفتم 28 1:30-3:00 گروه A
9 ولادی2 حبیبی هشتم 40
27/09/1398 چهارشنبه 10 اناتومی2 نورزی سوم 55 1:30-3:00 گروهB
11 صحت عامه4 واعظی ششم 45
28/09/1398 پنج شنبه 12 تغذیه موسوی پنجم 36 1:30-3:00 گروه A
30/09/1398 شنبه 13 فزیولوژی1 عرفانی دوم 47 1:30-3:00 گروهB
14 اناتومی3 علی پناه چهارم 45
15 جراحی2 شفایی ششم 45
02/10/1398 دو شنبه 16 انتانی و تبرکلوز حکیمی هفتم 28 1:30-3:00 گروهB
17 داخله4 افضلی هشتم 40
03/10/1398 سه شنبه 18 بیولوژی مالیکولی موسوی دوم 47 1:30-3:00 گروه A
19 سایکولوژی غفاری سوم 55
04/10/1398 چهارشنبه 20 فارماکولوژی1 رویین پنجم 36 1:30-3:00 گروهB
21 داخله2 سیرت ششم 45
22 صحت عامه5 حسینی هشتم 40
05/10/1398 پنج شنبه 23 انگلیسی2 شایق دوم 47 1:30-3:00 گروه A
07/10/1398 شنبه 24 ولادی1 حبیبی هفتم 30 1:30-3:00 گروهB
25 ادبیات دری شیرزاد اول 60
08/10/1398 یک شنبه 26 احصاییه واعظی پنجم 36 1:30-3:00 گروه A
27 فزیولوژی2 عبداللهی سوم 55
09/10/1398 دوشنبه 28 هیستالوژی2 کابلی دوم 47 1:30-3:00 گروهB
29 میکروبیولوژی2 رویین چهارم 45
30 مطالعات اسلامی1 فطری اول 60 1:30-3:00 گروهB
10/10/1398 سه شنبه 31 جلدی1 کابلی هشتم 40 1:30-3:00 گروه A
11/10/1398 چهارشنبه 32 انگلیسی3 شایق سوم 55 1:30-3:00 گروهB
33 صحت عامه3 واعظی پنجم 36
34 فارماکولوژی2 رویین ششم 45
12/10/1398 پنج شنبه 35 هیستالوژی1 رموزی اول 60 1:30-3:00 گروه A
36 صحت عامه2 واعظی چهارم 45
37 داخله3 نیازی هفتم 28
38 جنتیک رموزی دوم 47
39 انستیزی اوریا هشتم 40
15/10/1398 یکشنبه 40 بیوشیمی1 موسوی سوم 55 1:30-3:00 گروه A
41 صحت عامه1 واعظی اول 60
42 جراحی1 مقصودی پنجم 36
17/10/1398 سه شنبه 43 جراحی3 رضارضا هفتم 28 1:30-3:00 گروه A
44 کیمیای عضوی محمدی اول 60
18/10/1398 چهارشنبه 45 امبریولوژی2 عطایی سوم 55 1:30-3:00 گروهB
46 یورولوژی سدید هشتم 40
47 فزیولوژی3 عبداللهی چهارم 45
48 پرازیتولوژی محمدی پنجم 36
49 پتالوژی2 اقبال ششم 45
19/10/1398 پنج شنبه 50 انگلیسی1 شایق اول 60 1:30-3:00 گروه A
51 امبریولوژی1 عطایی دوم 47
22/10/1398 یک شنبه 52 مطالعات اسلامی2 فطری دوم 47 1:30-3:00 گروه A
53 بیولوژی حجروی عطایی اول 60
54 بیوشیمی2 موسوی چهارم 45
23/10/1398

 

دوشنبه 55 میکروبیولوژی1 محمدی سوم 55 1:30-3:00 گروهB
56 داخله1 ابراهیمی پنجم 36
57 رادیولوژی1 تاجملزی ششم 45
58 پتالوژی3 اقبال هفتم 28
59 جراحی4 رضارضا هشتم 40
23/10/1398 دوشنبه 60 مطالعات اسلامی4 فطری چهارم 45 1:30-3:00 گروهB
24/10/1398 سه شنبه 61 بیوفزیک سلطانی اول 60 1:30-3:00 گروه A
26/10/1398 پنج شنبه 62 کیمیای غیرعضوی محقق اول 60 1:30-3:00 گروه A
30/10/1398 دوشنبه 63 ترمینولوژی ساکایی اول 60 1:30-3:00 گروهB

 

ناظر چرخشی برای هردوشعبه: دکترعباسعلی رموزی

ناظرین گروه A (دکتر ذبیح الله اقبال، دکتر روح الله رویین، دکتر معصومه واعظی)  

  ناظرین گروه B (دکترذبیح الله اقبال، دکتر سید حمید موسوی، دکتر حکیمه عبداللهی)

اشتراک گذاری :

چاپ

Comment is not allowed



2021-04-22