>


6 May 2018

نتایج کانکور متفرقه لیسانس

افرادی که نامشان در لیست زیر است برای مصاحبه  روزهای یکشنبه و دوشنبه ساعت 1- 4  (داوطلبان برچی به شعبه برچی و داوطلبان مرکز به شعبه مرکز ) مراجعه کنند.

شماره نام تخلص نام پدر رشته نوبت شعبه
1 سید عالم سادات سید اصغر علوم سیاسی(روابط بین الملل) شبانه مرکز
2 محمد مهدی افضلی غلام حسن حقوق(عامه و خاصه) شبانه مرکز
3 سهراب قلندری قلندر انجینری ساختمانی روزانه مرکز
4 بشیر احمد دولت یار دولت حسین حقوق(قضا و خارنوالی) شبانه مرکز
5 محمد باقر محمد علم حقوق(عامه و خاصه) شبانه مرکز
6 فیض محمد محمدی فدا محمد حقوق(قضا و خارنوالی) روزانه مرکز
7 عبید الله الکوزی نورالله انجینری ساختمانی شبانه مرکز
8 اسدالله یعقوبی قربان علی اقتصاد روزانه مرکز
9 محمد علیم فلکی محمد رحیم کامپیوتر ساینس(BS-CS) مرکز
10 احمد خالد اختری عید محمد اقتصاد مرکز
11 احمد خوشحال قیومی عبدالقدوس BBA(به زبان انگلیسی) شبانه مرکز
12 محمد شکیب عزیزی عبدالوکیل BBA(به زبان انگلیسی) شبانه مرکز
13 محمد میثم امیدی اعجاز الحسین حقوق(قضا و خارنوالی) روزانه مرکز
14 احمد بلال اعجازی سردار محمد انجینری ساختمانی روزانه مرکز
15 محمد جاوید احمدی خادم حسین علوم سیاسی(روابط بین الملل) روزانه مرکز
16 محمد رحیم عزیزی قیوم مدیریت بازرگانی روزانه مرکز
17 محمد فیاض حاجی الله نواز کامپیوتر ساینس(BS-CS) شبانه مرکز
18 ناهیده رسولی عبدالاحمد اقتصاد شبانه مرکز
19 معین واحدی جان آغا انجینری ساختمانی روزانه مرکز
20 فروزان حسنی خواجه ذبیح الله علوم سیاسی(روابط بین الملل) روزانه مرکز
21 عبدالله مرادی عبدالرزاق انجینری ساختمانی روزانه مرکز
22 اسدالله آریایی غلام سخی علوم سیاسی(روابط بین الملل) روزانه مرکز
23 عبدالرحیم کریمی محمد کریم مدیریت بازرگانی شبانه مرکز
24 محمد صیام محمد سمیع BBA(به زبان انگلیسی) شبانه مرکز
25 محمد ذکریا رامش محمد بصیر BBA(به زبان انگلیسی) شبانه مرکز
26 احسان الله نورزاده حاجی نقیب الله کامپیوتر ساینس(BS-CS) روزانه مرکز
27 خبیب محمد مهدی کامپیوتر ساینس(BS-CS) شبانه مرکز
28 الیاس پارسا منور شاه تکنالوژی معلوماتی(BS-IT) شبانه مرکز
29 محمد افضل اکبری الله محمد کامپیوتر ساینس(BS-CS) شبانه مرکز
30 روح الله اخگر منور شاه انجینری ساختمانی روزانه مرکز
31 جاوید خوشبین غلام حسن اقتصاد شبانه مرکز
32 سید روح الله سادات سید فاروق طب معالجوی شبانه برچی
33 ذبیح الله قیومی عبدالقیوم BBA(به زبان انگلیسی) شبانه مرکز
34 منصور صدری امیرالدین حقوق(قضا و خارنوالی) شبانه مرکز
35 وحیدالله قادری حاجی تاج محمد حقوق(قضا و خارنوالی) شبانه مرکز
36 سمیع الله ریس خیل غلام صدیق اقتصاد روزانه مرکز
37 امان الله نبیل عبدالرحمن طب معالجوی روزانه برچی
38 محمد قسیم رحمانی یاسین مدیریت بازرگانی روزانه مرکز
39 نظیفه نیلا بوستان طب معالجوی روزانه برچی
40 حبیبه رسولی محمد اکبر مدیریت بازرگانی شبانه برچی
41 اسدالله محمدی محمدحسین کامپیوتر ساینس(BS-CS) شبانه برچی
42 محمدطیب حسنی غلام نبی کامپیوتر ساینس(BS-CS) شبانه برچی
43 رضا محمدی علی بخش حقوق(عامه و خاصه) روزانه برچی
44 محمدنبی رضایی ارضی حسین حقوق(عامه و خاصه) شبانه برچی
45 علی رضا احمدی عزیزاحمد حقوق(عامه و خاصه) شبانه برچی
46 عباس اسحق علی طب معالجوی روزانه برچی
47 عاقل افضلی شایسه گل اقتصاد روزانه برچی
48 محمد الله محمد صابر اقتصاد روزانه برچی
49 محمد جواد شریفی محمدعلی کامپیوتر ساینس(BS-CS) روزانه برچی
50 مهدی رضایی محمد ایوب کامپیوتر ساینس(BS-CS) شبانه برچی
51 نعمت الله مهران محمد جعفر اقتصاد روزانه برچی
52 نجیب الله محمدیار عبدالستار کامپیوتر ساینس(BS-CS) روزانه برچی
53 محمدقاسم نظری غلام حیدر حقوق(عامه و خاصه) روزانه برچی
54 محرمعلی حسین زاده حسین علی سیول شبانه برچی
55 محمدیونس علی زاده جمعه علی کامپیوتر ساینس(BS-CS) شبانه برچی
56 محمدهاشم حسینی محمدابراهیم طب معالجوی روزانه برچی
57 معصومه جعفری محمد طب معالجوی روزانه برچی
58 یزدانعلی قاسمی خادم حسین کامپیوتر ساینس(BS-CS) روزانه برچی
59 محمداصف رضایی محمدرضا کامپیوتر ساینس(BS-CS) روزانه برچی
60 احمدامید احمدی غلام سخی کامپیوتر ساینس(BS-CS) روزانه برچی
61 محمدجواد بختیاری محمدامین اقتصاد شبانه برچی
62 ذکریا کاظمی دیدارعلی سیول شبانه برچی
63 معصومه رمضانی محمدابراهیم طب معالجوی روزانه برچی
64 محمدعاطف صافی محمدعالم حقوق(عامه و خاصه) شبانه برچی
65 صالحه رستمی کوچی کامپیوتر ساینس(BS-CS) روزانه برچی
66 عبدالله دهقان خادم حسین حقوق(عامه و خاصه) شبانه برچی
67 صدیقه رستمی کوچی اقتصاد روزانه برچی
68 مصطفی افتخاری ابراهیم طب معالجوی روزانه برچی
69 رمضان الهام صفر علی حقوق(عامه و خاصه) روزانه برچی
70 سیدنعمت الله ارمان سیدمحمدعطا تکنالوژی معلوماتی(BS-IT) روزانه برچی
71 محمدنسیم محبی موسی علوم سیاسی(روابط بین الملل) شبانه برچی
72 محمدغدیر سروری محمدسرور کامپیوتر ساینس(BS-CS) روزانه برچی
73 شکیبا امیری محمدرسول اقتصاد روزانه برچی
74 محمدجمعه حسینی حسین علی سیول شبانه برچی
75 محمدهادی رضایی محمدسرور BBA(به زبان انگلیسی) شبانه برچی
76 محمدمهدی مرادی رمضان کامپیوتر ساینس(BS-CS) روزانه برچی
77 عادله نظری قمرالدین اقتصاد روزانه برچی
78 محمدنسیم عصری رضوان طب معالجوی روزانه برچی
79 محمدحسن حسینی سهراب علی علوم سیاسی(روابط بین الملل) شبانه برچی
80 مبارک شاه رحیمی موسی خان برق شبانه برچی
81 رضوانه حسینی محمدابراهیم اقتصاد روزانه برچی
82 عبدالستار عصیان خلیل الله سیول روزانه برچی
83 مرضیه سادات سیداسدالله حقوق(عامه و خاصه) روزانه برچی
84 علی سینا احمدی حاجی حسین حقوق(عامه و خاصه) شبانه برچی
85 میر احمد سروش اسماعیل BBA(به زبان انگلیسی) شبانه برچی
86 محمدسالم حسینی محمدحسین کامپیوتر ساینس(BS-CS) روزانه برچی
87 علی نظری محمدعلی BBA(به زبان انگلیسی) روزانه برچی
88 امرلله اکبری غلام سخی BBA(به زبان انگلیسی) شبانه برچی
89 محمدصفر رحیمی محمدعیسی BBA(به زبان انگلیسی) شبانه برچی
90 محمدعقیل رادفر زوارشاه سیول شبانه برچی
91 معصومه کوشا صفدر حقوق(عامه و خاصه) شبانه برچی
92 نصرالله محمدی محمدجان اقتصاد روزانه برچی
93 محسن جعفری جمعه خان اقتصاد روزانه برچی
94 تمنا نوری علی گوهر اقتصاد روزانه مرکز

اشتراک گذاری :

0 0 vote
Article Rating

چاپ
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments


2021-07-25