ناظرین | ساعت برگزاری | تعداد | سمستر | نام استاد | مضمون | تاریخ | ایام هفته | شماره | |
گروه A | 01:00-02:30 pm | 75 | دهم (A,B) | عصمت الله رسولی | طب روانی | 1398/09/23 | شنبه | 1 | |
45 | پنجم | معصومه واعظی | صحت عامه 5 | ||||||
26 | ششم | ذبیح الله اقبال | پتالوژی 2 | ||||||
02:30-04:00 pm | 70 | هشتم(A,B) | مرضیه کابلی | جلدی | |||||
55 | چهارم | حمیدالله شریفی | مطالعات اسلامی 4 | ||||||
56 | دوم | محمد عارف عطایی | امبریولوژی 1 | ||||||
گروه A | 01:30-03:00 pm | 38 | سوم | شکریه احسانی | آناتومی 2 | 1398/09/25 | دوشنبه | 2 | |
گروه B | 01:30-03:00 pm | 56 | دوم | سید حمید موسوی | بیولوژی مالیکولی | 1398/09/26 | سه شنبه | 3 | |
گروه A | 01:30-03:00 pm | 75 | دهم (A,B) | محمد صابر نصیب | گوش و گلو | 1398/09/27 | چهارشنبه | 4 | |
26 | ششم | روح الله رویین | فارموکولوژی 2 | ||||||
38 | سوم | محمد علی فطری | مطالعات اسلامی 3 | ||||||
گروه B | 01:30-03:00 pm | 70 | هشتم(A,B) | غلام رضا رضا | جراحی 4 | 1398/09/28 | پنجشنبه | 5 | |
45 | پنجم | عبدالله راستین | داخله 1 | ||||||
55 | چهارم | شکریه احسانی | آناتومی 3 | ||||||
گروه A | 01:30-03:00 pm | 75 | دهم (A,B) | عبدالمنان پیغام | طب عدلی | 1398/09/30 | شنبه | 6 | |
56 | دوم | محمد علی فطری | مطالعات اسلامی 2 | ||||||
گروه B | 01:30-03:00 pm | 70 | هشتم(A,B) | معصومه واعظی | صحت عامه 5 | 1398/10/01 | یکشنبه | 7 | |
26 | ششم | محمد آصف سیرت | داخله 2 | ||||||
45 | پنجم | معصومه واعظی | روش تحقیق | ||||||
گروه B | 01:30-03:00 pm | 26 | ششم | معصومه واعظی | صحت عامه 4 | 1398/10/03 | سه شنبه | 8 | |
55 | چهارم | حکیمه عبداللهی | فزیولوژی 3 | ||||||
38 | سوم | حکیمه عبداللهی | فزیولوژی 2 | ||||||
56 | دوم | عباس علی رموزی | هستولوژی 2 | ||||||
گروه A | 01:30-03:00 pm | 75 | دهم (A,B) | محمد عارف عطایی | داخله اطفال 2 | 1398/10/04 | چهارشنبه | 9 | |
گروه B | 01:30-03:00 pm | 70 | هشتم(A,B) | محمد اکبر سدید | یورولوژی | 1398/10/05 | پنجشنبه | 10 | |
گروه A | 01:00-02:30 pm | 75 | دهم (A,B) | سید محمد نعیم فخری | داخله 6 | 1398/10/07 | شنبه | 11 | |
55 | اول | محمد علی سلطانی | بیوفزیک | ||||||
02:30-04:00 pm | 45 | پنجم | روح الله رویین | فارموکولوژی 1 | |||||
56 | دوم | احمد علی افضلی | فزیولوژی 1 | ||||||
26 | ششم | اباسین تاجملزی | رادیولوژی 1 | ||||||
گروه B | 01:30-03:00 pm | 55 | چهارم | سید حمید موسوی | بیوشیمی 2 | 1398/10/08 | یکشنبه | 12 | |
38 | سوم | سید حمید موسوی | بیوشیمی 1 | ||||||
گروه A | 01:30-03:00 pm | 55 | اول | محمد علی فطری | مطالعات اسلامی 1 | 1398/10/09 | دوشنبه | 13 | |
گروه B | 01:30-03:00 pm | 75 | دهم (A,B) | معصومه واعظی | روش تحقیق | 1398/10/10 | سه شنبه | 14 | |
70 | هشتم(A,B) | عزیزالله شفا | اورتپیدی | ||||||
45 | پنجم | سید حمید موسوی | تغذیه | ||||||
56 | دوم | عبدالواحد شایق | انگلیسی 2 | ||||||
گروه A | 01:30-03:00 pm | 26 | ششم | غلام رضا رضا | جراحی 2 | 1398/10/11 | چهارشنبه | 15 | |
38 | سوم | عبدالواحد شایق | انگلیسی 3 | ||||||
گروه B | 01:30-03:00 pm | 26 | ششم | حمیدالله شریفی | مطالعات اسلامی5 | 1398/10/12 | پنجشنبه | 16 | |
55 | چهارم | سید حمید موسوی | ایمونولوژی | ||||||
55 | اول | نجیب الله فیضی | ترمینولوژی | ||||||
گروه A | 01:30-03:00 pm | 75 | دهم (A,B) | عبدالمنان پیغام | توکسیکولوژی | 1398/10/14 | شنبه | 17 | |
56 | دوم | روح الله شرفیار | آناتومی 1 | ||||||
55 | اول | عالیه محقق | کیمیای غیر عضوی | ||||||
گروه B | 01:30-03:00 pm | 70 | هشتم(A,B) | سیف الله نیازی | داخله 4 | 1398/10/15 | یکشنبه | 18 | |
38 | سوم | محمد عارف عطایی | امبریولوژی 2 | ||||||
گروه A | 01:30-03:00 pm | 45 | پنجم | ذبیح الله اقبال | پتالوژی 1 | 1398/10/16 | دوشنبه | 19 | |
گروه B | 01:30-03:00 pm | 75 | دهم (A,B) | غلام حسین شفایی | جراحی اطفال | 1398/10/17 | سه شنبه | 20 | |
56 | دوم | عباس علی رموزی | جنتیک | ||||||
55 | اول | محمد عارف عطایی | بیولوژی حجروی | ||||||
گروه A | 01:30-03:00 pm | 38 | سوم | حمیدالله شریفی | سایکولوژی | 1398/10/18 | چهارشنبه | 21 | |
گروه B | 01:30-03:00 pm | 70 | هشتم(A,B) | محمد شریف اوریا | انستیزی | 1398/10/19 | پنجشنبه | 22 | |
45 | پنجم | یاسین محمدی | پرازیتولوژی | ||||||
55 | چهارم | روح الله رویین | میکروبیولوژی 2 | ||||||
55 | اول | عید محمد شیرزاد | ادبیات دری | ||||||
گروه A | 01:30-03:00 pm | 75 | دهم (A,B) | محمد کاظم مقصودی | جراحی اعصاب | 1398/10/21 | شنبه | 23 | |
گروه B | 01:30-03:00 pm | 55 | اول | عالیه محقق | کیمیای عضوی | 1398/10/22 | یکشنبه | 24 | |
گروه A | 01:30-03:00 pm | 70 | هشتم(A,B) | نسیمه حبیبی | ولادی 2 | 1398/10/23 | دوشنبه | 25 | |
45 | پنجم | محمد کاظم مقصودی | جراحی 1 | ||||||
55 | چهارم | معصومه واعظی | صحت عامه 2 | ||||||
38 | سوم | حمیدالله راسخ | میکروبیولوژی 1 | ||||||
گروه B | 01:30-03:00 pm | 75 | دهم (A,B) | نسیمه حبیبی | نسایی 2 | 1398/10/24 | سه شنبه | 26 | |
گروه A | 01:30-03:00 pm | 55 | اول | عباس علی رموزی | هستولوژی 1 | 1398/10/25 | چهارشنبه | 27 | |
گروه A | 01:30-03:00 pm | 75 | دهم (A,B) | محمد عیسی جلال | صحت عامه 6 | 1398/10/28 | شنبه | 28 | |
55 | اول | عبدالواحد شایق | انگلیسی 1 | ||||||
گروه A | 01:30-03:00 pm | 75 | دهم (A,B) | بشیر فهیمی | مطالعات اسلامی 7 | 1398/10/30 | دوشنبه | 29 | |
55 | اول | رضا فهیمی | صحت عامه 1 | ||||||
ناظرین گروه A ( دکتر عارف عطایی، دکتر روح الله رویین، دکتر معصومه واعظی) ناظرین گروه B ( دکتر عارف عطایی، دکتر سید حمید موسوی، دکتر حکیمه عبداللهی)
اشتراک گذاری :
Comment is not allowed