دسترسى سريع به كل سايتجنترى

 امروز: دوشنبه
03 ثور 1397
7 شعبان 1439
23 April 2018

آمار بازدیدکنندگان

1078امروزmod_vvisit_counter
1214ديروزmod_vvisit_counter
2292اين هفتهmod_vvisit_counter
15049هفته گذشتهmod_vvisit_counter
48005اين ماهmod_vvisit_counter
68701ماه گذشتهmod_vvisit_counter
3030719كل بازديدهاmod_vvisit_counter

ورود

ساختمان شعبه ماستری

ساختمان شعبه مرکزی

ساختمان شعبه ماستری

سر در ورودي شعبه مركزي دانشگاه كاتب

ساختمان C دانشكده‌هاي اقتصاد و علوم سياسي

ساختمان B دانشكده‌هاي حقوق و انجينيري

شعبه برچي دانشگاه كاتب

آرشيف اطلاعيه‌ها اشتراک دکتر محمد داود رضایی، آمریت دیپارتمنت حقوق دانشکده حقوق و علوم سیاسی در کنفرانس کمیته بین المللی صلیب سرخ


کمیته بین المللی صلیب سرخ هرسال کنفرانس بین المللی ای را جهت بحث و تبادل نظر راجع به موضوعات مختلف مربوط به حقوق بین الملل، حقوق بشردوستانه بین المللی و حقوق بشر با اشتراک کشورهای آسیای جنوبی برگزار میکند. بیست و نهمین اجلاس این کمیته امسال در شهر کلمبوی سریلانکا برای مدت یک هفته دایر گردیده بود. در این کنفرانس ها هیئت های نمایندگی کشورهای جنوب آسیا به طورمنظم اشتراک می نمایند. 
دانشگاه کاتب هرسال به نمایندگی از قشر اکادمیک و تحصیل یافته افغانستان یک تن از اساتید خویش را جهت اشتراک در این کنفرانس به کمیته بین المللی صلیب سرخ معرفی میکند. در اجلاس امسال دکتر محمد داود رضایی، آمر دیپارتمنت حقوق دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه کاتب به نمایندگی از این دانشگاه و همچنین به نمایندگی از اساتید، حقوق دانان و قشر تحصیل کرده افغانستان در این اجلاس اشتراک کرده بود. 
قابل یاد آوری است که در میان اعضای هئیت افغانستان که جهت اشتراک در این کنفرانس عازم شهر کلمبو گردیده بود دیپلومات های عالی رتبه وزارت خارجه دولت جمهور ی اسلامی افغانستان نیز اشتراک داشتند.
تصاویری از جریان بیست و نهمین اجلاس کمیته بین المللی صلیب سرخ در شهر کلمبوی سریلانکا

نظر شما


کد امنیتی
تصویر جدید